KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14408509
nr 1440 8509
Wieslawa Kwiatkowska
(1925-2011), Polen
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 73x63 cm
Kondition: slitage
Wieslawa Kwiatkowska, bildkonstnär född 1925, död 2011.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:07:02
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Wieslawa Kwiatkowska
Läs mer om Wieslawa Kwiatkowska